Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Laureatka konkursu

Laureatka konkursu

Sylwia Godyla – uczennica Zespołu Szkół im. ST.PROSIŃSKIEGO w ŚWIEBODZICACH Laureatką Dolnośląskiego Konkursu na Najlepszy Uczniowski Mini Projekt Badawczy(UMPB)w zakresie innowacyjnego zastosowania w praktyce wiedzy z obszaru danego zawodu.

 

Uczennica IV klasy Technikum Ekonomicznego Sylwia Godyla w roku szkolnym 2014/2015 wzięła udział i zajęła drugie miejsce na Dolnym Śląsku w Konkursie na najlepszy Uczniowski Mini Projekt Badawczy w zawodzie Technik Ekonomista.

 

Konkurs został zorganizowany przez Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu w Ramach Projektu ,,Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II. Finał Konkursu odbył się 31 marca 2015r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

 

Tematem projektu, jakim zajęła się S.Godyla, był „ Biznesplan Przedsiębiorstwa X – Kierunki Rozwoju oraz czynniki wzrostu rentowności w latach 2015-2017. Uczennica odbyła w Przedsiębiorstwie „X „ 2 praktyki zawodowe oraz staż i na podstawie zdobytych doświadczeń oraz umiejętności i wiedzy teoretycznej podjęła trud przeprowadzenia badań w przedsiębiorstwie i opracowania wyników tych badań w formie pisemnej.

 

Praca została poddana ocenie formalnej i merytorycznej przez eksperta - pracownika naukowego wyższej uczelni z dziedziny nauki ,obejmującej zgłoszony temat UMPB. Praca została oceniona bardzo wysoko. Na 18pkt/uzyskała 17. Uczennica zastosowała zdobytą wiedzę w czasie nauki w praktyce gospodarczej. Wnioski z pracy przedsiębiorstwo może wykorzystać przy podejmowaniu decyzji w przyszłej działalności .

 

31 marca 2015r odbyła się prezentacja UMPB oraz ocena odpowiedzi na pytania zadawane przez komisję i widownię .Sylwia w odpowiedziach na pytania wykazała się świetną znajomością przedsiębiorstwa i wiedzą teoretyczną w zawodzie Technika Ekonomisty. Jej wystąpienie zostało docenione przez ekspertów i uwieńczone gratulacjami i oklaskami widowni .

 

W miesiącu maju odbędzie się gala laureatów , na której uczennica Sylwia Godyla odbierze nagrodę za zajęcie II –go miejsca na Dolnym Śląsku.

 

Teraz przed nią egzamin maturalny i zawodowy. Życzymy Jej dalszych sukcesów zawodowych.

Data dodania: 2015-03-31 22:37:00
Data edycji: 2018-03-14 22:39:19
Ilość wyświetleń: 168

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button