Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Nowa pracownia

Nowa pracownia

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w celu uruchomienia  nowoczesnej pracowni organizowania i prowadzenia sprzedaży, która będzie spełniać  wszystkie wymogi niezbędne do prowadzenia zajęć i przygotowania do zewnętrznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie sprzedawca  oraz technik handlowiec z kwalifikacji A.18. Prowadzenie sprzedaży.

 

Kompleksowo przygotowane stanowiska sprzedażowe obejmą: lady, regały,  kasy fiskalne, wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych i metkownice  odzwierciedlające rzeczywiste warunki pracy sprzedawcy/handlowca.

 

Mając do dyspozycji tak profesjonalnie wyposażoną pracownię uczniowie nabędą niezbędną w swoim zawodzie wiedzę oraz uzyskają możliwość ćwiczenia wielu umiejętności związanych z pracą handlowca – przygotowanie towarów do sprzedaży, sprzedaż, inkaso należności, pakowanie towarów oraz prowadzenie firmy handlowej.

 

Kształcenie w zawodzie technik handlowiec odbywa się również w nowoczesnej pracowni kształcenia zawodowego, która jest już wyposażona w komputery, drukarki, urządzenie wielofunkcyjne, projektor multimedialny oraz tablicę interaktywną.

Data dodania: 2016-10-14 22:48:00
Data edycji: 2018-03-14 22:49:53
Ilość wyświetleń: 161

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button